| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete > Funda! maine ma duc sa fac o radiografie( poza nu stiu sigur daca asa se spune ) la coloana si mi-e putin frica. Cine a fost, cum e? Trbuie sa dau sutienul jos sau pot doar sa il desfac la spate? Am inteles ca acolo e intuneric si persoana care e acolo sta in spate. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Da trebuie sa iti dai sutienul jos, dar stai linistita, te va vedea doar o singura persoana. Te pune langa un panou, in 2 sau 3 pozitii. Iar persoana care este acolo merge intr-o alta camera si dirijeaza de acolo. Nu este intuneric (cel putin nu a fost la mine).

1 răspuns:
| SmileYasminutzaa a răspuns:

Buna. Si eu am facut mai demult radiografie.Si da trebuie data jos sutienul, doar trebuie sa stai in pat si sa stai asa in partea stanga ca sa iti faca radiografie deci nu e nu stiu ce.oh go on Sa nu ti fie frica ca si eu am fost curajoasa si tu poti sa fii curajoasahappy Si o sa fie intuneric dar poate nu o sa fie o persoana oh go on sau poate nu stiu ca la mine nu a fost, deci sa nu ti faci probleme oh go on sper ca te am ajutat.oh go on