| LovellyAngel a întrebat:

Buna TPU-isti happy. Deci, situiatia mea e cam asa : m-am despartit de prietenul meu ( ne certam mai mereu ), dar el tot ma suna de 2-3 ori pe zi si imi da mesaje in fiecare zi. Unele sunt chiar seci, dar tot imi scrie ceva... Eu i-am propus sa ne impacam si el a zis ca nu se mai poate. Atunci, intrebarea mea este : De ce ma mai cauta el desi, el a ratat ultima sansa de a ne impaca?

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Dupa parerea mea vrea doar sa se joace cu tine sau sa-si bata joc de tine.
Ar trebui sa il ignori si sa-ti cauti pe altcineva.
Numai bine!happy

| KyLerMzQ a răspuns:

S-ar putea sa-si bata joc de tine...

| BlueHeart24 a răspuns:

Uite care e faza, poate vrea doar sa se joace, unii baieti mai fac chestia asta, din pacate pentru noi. Daca tu inca ti la el, ar trebui sa faci un mare efort si sa il ignori pe cat posibil, cel mai probabil vrea doar sa se joace cu tine. Sfatul meu e : sa depasesti situatia, fi puternica, si in viitor sigur o sa gasesti un baiat mult mai bun. Trust me! (si eu am patit la fel cu un baiat, si uite ca acum am o relatie frumoasa de 7 luni in coace). Deci fi puternica happy

| LovellyAngel explică (pentru BlueHeart24):

Multumesc mult pentru incurajari :*. Chestia e ca nu vad ce interes poate avea in a ma face sa sufar iar.