| sematorka a întrebat:

La mate eu sunt prima la catalog si numai pe mine ma asculta (sunt clasa a 6a) deja m-am saturat mi-e frica in fiecare ora sa nu ma asculte si la geometrie nu mi-am facut tema pentru ca nu stiu cum se face (aproape toata clasa nu a inteles nimic la geometrie ne pune sa invatam mecanic defintiile si nici nu ne explica).Azi am 2 ore de mate si nu mai stiu ce sa fac ..as vrea sa ii spun sa imi puna 2 si sa nu mai ies la tabla daca ma scoate.dar...Ce sa fac?

1 răspuns:
| Alinna20 a răspuns:

Sa iti faci temele si sa inveti... cred ca e singura solutie. si eu sunt tot prima la catalog