| Aaaandreeeeeeaaaaaaaaaaa a întrebat:

la scoala sunt obliga sa tin parul prins... iar mie imi sta oribil! vreau si eu niste coafuri frumoase am parul circa 40 centrimetri

1 răspuns:
| byanka32 a răspuns:

Buna si la mine este la fel mai ales in ora de matematica, tu esti frumoasa in felul tau nu conteaza cum ai parul ( legat sau nu ) dar daca vrei iti pot spune sa iti pui o fondita pe o porte si una pe cealalta, sau daca ai breton til prinzi ca intr-o suvita il intorci, il pui dupa ureche si il prinzi bine cu o clamita poti incerca iti va sta minunat! Funda. daca te-am ajutat