| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Lasati aici o scurta descriere a persoanei iubite. happy

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca nu exista, nu stiu in ce an va fi disponibila. O vreau personalizata, inteligenta artificiala sa fie la comanda mea si sa fie amabila - glumeata - buna la pat. Nu e nevoie sa gateasca sau sa faca curat. Ma descurc cu alea cum pot

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Eu zic că macar mai ai de așteptat 10 ani, dar oricum nu este imposibil așa ceva, asta este clar. happy

| RAY a răspuns:

O sugarbaby de 20 de ani,bonda,ochi albastri,slabuta, fata simetrica, sa fie mica de inaltime, sa stie sa iti faca treaba, daca doar vaginul stie sa ofere asta e important, sa nu aiba tarif in euro si in ron

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cât de scurtă, și la ce îți folosește?
E muierea mea ( mujer în spaniolă) de prin 73, dacă asta îți spune ceva. Vrei mai scurt?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Linistea.

| Simpatic a răspuns:

Ai dat-o pe sentimente si tu ai draguto nickname de pornstar happy
Pentru mine persoana iubita nu trebuie sa fie neaparat cea mai frumoasa din lume, dar pentru mine poate sa insemne acest lucru, si nu in ultimul rand sa fie de gasca si cu suflet bun vorbareata si isteata asa cum este, cu alura ei de secretara micawinking

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Uneori o mai dau si eu pe sentimente ce sa facem happy
"Alura ei de secretara mica" hopa happy
E si ea asa simpatica la fel ca tine?

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Mult mai simpatica tongue

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Si doar atat a fost descrierea ei? sad

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Am scris mai sus simpatica foc, alura de secretara, cea mai frumoasa pentru mine etc
daca mai insisti te blochez happy

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Nu mai insist...rautate ce esti

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

:*

| Celcestietot a răspuns:

Nu este nevoie, eu le spun de pe acum că dacă sunt interesate să îmi dea mesaj în privat, bineînțeles că nu garantez o relație între noi.

| SilentRain a răspuns:

Încă nu l-am găsit
Dar sper sa fie asa :calm, empatic, comic, harnic, cinstit

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Eu!

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Sunt luata happy

| Simpatic a răspuns (pentru SilentRain):

Pai omul si-a facut sperante daca ai zis ca inca nu l-ai gasit, apoi zici sunt luata, ce sa mai creada?

| Celcestietot a răspuns (pentru Simpatic):

Poate căuta 2 bărbați, nu îmi dau seama thinking laughing. Nu știi scuza aia, chiar daca este evident că nu are pe nimeni și nu vrea o relație cu tine, spune că are prieten... sau că este luată! rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Luata de unul și nu a venit al doilea thinking, hmm...

| SilentRain a răspuns (pentru Simpatic):

Ca e o scuză plauzibilăbig grin

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Al doilea, yak...
Mai bine cu nimenihappy doar eu si chitara pe spate

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Ok, esti luata de chitara si purtata de catre notele muzicale, baby.

| OldSoul a răspuns:

Inalta, subtirica, numa buna de iubit.
Vrei sa-ti descriu si persoana care ma iubeste?

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Vrei sa-ti descriu si persoana care ma iubeste?
Daca vrei tu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naiva,speriata,"pierduta", docila, somnoroasa. Satena 155cm - 40kg, 18 ani singura problema este ca traieste doar in imaginatia mea

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

1.55 si 40 de kg? Nu o sufla vantul? Chiar si din imaginatia ta poate zbura la un vant mai puternic

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Cunosc vreo 2 de ~1, 60 si 40-45kg. Dar is mai in varsta de cifra data mai sus si luate deja.
Ba chiar si una de 1, 70cm cu sub 50kg

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa piticanie? Lol.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cunosc destule fete de inaltimea/greutatea aia, si Nu stiu daca e o generalitate sau ce dar fetele scunde sunt foarte "sexoase" invart baietii pe degete.