| celmadis a întrebat:

Buna TPU, lasati aici un lucru pe care nu il puteti spune nimanui.

Incep eu, intimp ce ma pregateam sa imi dau hainele jos sa imi fac dus, am vazut cum un telefon apare sus la usa. (usa avea un geam deasupra, era destul de inalt)

Cand am vazut telefonul care a aparut de nicaieri, pur si simplu mi-a stat inima in loc, am inceput sa fiu foarte anxioasa, si nu imi venea in minte absolut nimic, socata de tot ce se intampla.

intr-un final, am aflat al cui era telefonul. era telefonul cumatului meu...

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uni au scăpat de moarte și nu spun asta pe rețele sociale, pe bune ce e așa wow

| celmadis explică (pentru RAY):

Dacă ai simțit nevoia să spui asta, foarte bine. Sper ca te simți mai liniștit. happy

Nici nu o să mă obosesc să îți explic de ce eu i-am spus ce am spus mai sus, e clar ca porci zboară. Zii faină să ai scumpule. happy