| Duutsie a întrebat:

Legat de baieti, se uita la mine in timpul orei uneori si eu la el. Astazi de exemplu, ma uitam in directia lui si el de asemenea. Mi-am schimbat privirea pentru cateva secunde, insa cand am revenit el inca se uita. Sincer, il plac, dar nu stiu cat de reciproc este. Tin sa mentionez ca uneori imi zambeste, dar nu prea se baga in vorba cu mine.

1 răspuns:
| Stefy_Amador_1998 a răspuns:

Salut! Daca iti este rusine sa il intrebi in fata sau nu vrei sa pari insistenta, incearca sa vorbesti cu prietenul lui cel mai bun, fara ca el sa stie, sa ii zici sa il intrebe " de cine iti mai place, pe cine sonsideri draguta din clasa sau de altundeva ". Daca nu mai e varianta Yahoo! Messenger. Cel mai bine e sa vorbesti tu cu el fata in fata! Te pup si bafta.