| Hollocause a întrebat:

Buna TPU luni am spectacol la dansuri si am emotii.
Cum pot face sa imi treaca va rog poate gresesc pe acolosad
Funda

Răspuns Câştigător
| DuLcyK a răspuns:

In primul rand este imposibil sa nu ai emotii pentru ca cum zicea domnul nostru de muzica cine nu are emotii este : ''mort'', de aceea emotii exista tot timpul eu am avut miss'ul aseara am dansat si am avut emotii mari happy, iti dau un sfat gandeste-te ca esti singura intr-o camera si te pregatesti pentru marele spectaol, asa iti mai scad din emotii! Sper ca te-am ajutat pup kisshee hee; 0)

2 răspunsuri:
| onlycupcakes a răspuns:

Loli,pai daca ai spectacol sunt doua moduri sa scapi de emotii cand esti pe scena:
1.Iti imaginezi pe toata lumea goala
2.Ori te uiti pe perete, nu la public
Alege ce varianta ti se pare mai buna. Sper ca te-am ajutat!

| princessmary155 a răspuns:

Bea multa apa.