| UbexFlo a întrebat:

M-am saturat sa primesc voturi negative din senin.Nu ca as da cele mai bune raspunsuri dar cred ca partea cu voturile ar trebui scoasa sau eventual sa arate cine da voturile chiar daca ele sunt pozitive sau negative.

Doar pentru ca mi-am spus parerea despre un anumit utilizator la propunerea pentru utilizatorul anului, am primit 11 voturi stupide si 9 nefolositoare.
Doar pentru ca m9-am spus parerea despre o parte din acele persoane numite rromi, am primit vot stupid si pentru ce?
Cred ca faza cu voturile este o prostie.mai ales ca din voturile negative nici nu facem puncte si cele pozitive aduc si ele cateva puncte dar cred ca totusi suntem aici sa ajutam oameni, nu sa dam voturi asa cum vrea pl noastra, nu?

Scuzati-mi expresia happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema ca era cineva care avea chef de caterinca pe aici dar l-am ignorat si m-a lasat impace. Poate sa fie o ea, eu ma intrebam de ce mai pune acea avertizare ca la multe voturi nefolositoare si stupide penalizeaza sau elimina contul (e de pomana) la fel cand pui o intrebare sau raspuns (nu acceptam sa scrieti cu prescurtari gen k, cf, mai vb, etc). Daca gandesti rational chiar nu e nevoie sa fie acele bulinute jos sau chestia cu expertii sunt cei mai tari, bine unii merita sa obtina acel titlu dar mai sunt si alte persoane care merita sa fie si adminii nu fac nimic.

| UbexFlo explică (pentru mgtow):

Mi se pare o prostie, dar ma rog.straight face Traim in Romania.Sau mai bine, traim pe Pamant.

greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu incerci sa intelegi ce este exact aceasta apreciere negativa?
Atat timp cat TU esti multumit de raspunsul dat,voturile negative reprezinta fie manarie, fie razbunarea unei minti inguste in imposibilitate sa articuleze doua vorbe sa-ti arate ca gresesti, fie frustrarea unui om inteligent care stie ca altfel nu poate vorbi.
In nici unul din cazuri nu esti defavorizat.

| a1doru a răspuns:

Eu tin cu Rapidu.rolling on the floorrolling on the floor
ps.ce, ti-a taiat seful din salariu din cauza voturilor stupide?rolling on the floor

| UbexFlo explică (pentru a1doru):

Mi-a scazut un punct la purtare laughing)

| Danutza27 a răspuns:

UbexFlo fii linistit nu ai sa atingi performanta Emei nici cu Slujbe la Sf Biserica.A incercat un distins membru al forumului Urzi23 sa depaseasca recordul Emei, dar abia a strins 15 amarite de stupid rolling on the floor la un raspuns cu ffff mult bun simt.De regula cind incasezi stupid,trebuie sa privesti si partea plina a paharului,deoarece majoritatea voturilor vin de la niste ofticosi rolling on the floor.Iar un stupid de la ei =o binecuvintare si trebuie sa te mindresti ca ei gindesc pe invers, ei au alta scara a valorilor, intoarsa cu susul in jos. Daca vrei stupid cu nemiluita, du-te la cat Religie si zi ca esti Crestin si vei scapa de acolo ca bietul motan din falcile ciinilor rolling on the floor

| UbexFlo explică (pentru Danutza27):

Ehh, eu am vreo 27 stupide si vrei 29 nefolositoare.laughing Stranse la 2 sau 3 raspunsurilaughing

| Savy a răspuns:

Conteaza mult cum iti exprimi parerea, cat bun simt ai si care iti sunt intentiile.

| UbexFlo explică (pentru Savy):

Hai sa-ti spun ceva: e plin TPU-ul de pusti care fac caterinca si dau voturi aiurea straight face

| Savy a răspuns (pentru UbexFlo):

Asta e clar. Daca te axezi pe ideea pe care a fost "construit" TPU, e totul ok, ajuti prin raspunsurile tale si ignori idiotii care cersesc atentie. Daca tii insa la punctaj si voturi, nu asta e locul pentru tine. Nu e o competitie aici. Si am primit voturi aiurea insa putin imi pasa, lucrurile marunte nu necesita atentie. Ignora, iti garantez ca o sa dormi la fel la noapte, o sa mananci ca si pana acum, tot 24 de ore o sa aiba o zi intreaga si asa mai departe.