| Smile94 a întrebat:

buna TPU,
ma adresez in special baietilor, intrebandu-va ce cadouri " folositoare " ati vrea sa primiti de la iubite
ps cand spun cadouri ma refer la lucruri materiale, fara erotism... funda

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

6 luni, 200 ron e cam mult. Ceva simbolic. o rama cu voi 2, un slide cu poze cu voi 2. chestii de genu, nu fa investitie prea mare, daca tine la tine e ok.

9 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Depinde de baiat, fiecare cu placerile lui. Din punctul meu de vedere cadoul nu conteaza asa mult, ci persoana care il ofera, mesajul, felul in care dai acel cadou.

| Smile94 explică (pentru BANN3R):

inteleg, dar totusi stii trebuie sa fie ceva memorabil nu stiu imprevizibil dar folositor, sa uimeasca habar nu am

| BANN3R a răspuns (pentru Smile94):

Depinde cati ani are baiatul, de cat timp merge relatia. etc etc

| Smile94 explică (pentru BANN3R):

Pai are 24 si avem 6 luni

| Smile94 explică (pentru BANN3R):

Mersi, chiar nu stiu ce sa cumpar, dar iti voi urma sfatul

| BANN3R a răspuns (pentru Smile94):

6 luni, 200 ron e cam mult. Ceva simbolic. o rama cu voi 2, un slide cu poze cu voi 2. chestii de genu, nu fa investitie prea mare, daca tine la tine e ok.

| Concept a răspuns:

O electronica ar fi faina. Un ceas, o rama foto digitala, un parfum, un tricou epic (cu referiri gameristice sau IT, preferabil negru), etc...

| Smile94 explică (pentru Concept):

caut ceva mai special si in limita bugetului

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Smile94):

Ce buget ai?

| Smile94 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Maxim 200