| SmileyyXD a întrebat:

Ma cheama Alexandra si as vrea sa imi spuneti porecle pentru numele meu si alte porecle pentru fete. Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Alexa, Alexandria, Lexy, Lexa, Andra, Andrutza, Ale, Aly, Alejandro, Alexia, Xena, Sandra, Andrutza, Andrishor, Alexutza.
Dar dacă vrei porecle, trebuie să te legi de o trăsătură, de ceva ieşit din comun la persoana respectivă, de un tic, de o obsesie or de orice altceva. Asta e valabil şi pentru tine.

1 răspuns:
| soraluisatan a răspuns:

Lexy,alexia,ale