| MaryMary4 a întrebat:

Buna TPU...Ma gandesc sa dau la o facultate din Brasov dar vreau profil de mediu. Voi ce facultati imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Universitatea Transilvania are cea mai buna reputatie in Brasov.
Apoi sunt George Baritiu, Sexstil Puscariu, Dimitrie Cantemir, Spiru Haret. Nu stiu care din ele iti ofera profilul dorit, cel mai bine este sa te interesezi tu direct la fiecare univ., informeaza-te si compara foarte bine ofertele fiecarei univ