| DeniDenisa09 a întrebat:

Ma plictisesc teribil si vreau sa va dau o provocare. Puneti in raspunsuri un storytime de cand ati fost voi internati in spital sau ati facut vreo operatie (daca ati pățit asta) iar cel mai interesant storytime primeste funda si vot. happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eram mic aproape 10 ani aveam o raceala la plamani cred. Mai faceam trante cu o minora de 16 ani. Daca o aveam atunci de 20cm eu bagam cu drag

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am fost pentru o mică investigație la uretră și am fost anesteziat slab.
La trezirea din anestezie, am avut o trăire așa cum au oamenii drogați. Mă visasem că am murit și eram pe lumea cealaltă unde am avut un vis extraordinar de lung, am trăit în vis acolo o viață întreagă, dar pe lumea cealaltă. Finalul viziunii s-a transformat în sala de spital unde fusesem dus după investigație. Am întrebat dacă sunt acum în salonul 17. Mi s-a spus că da. Dar acesta era alt salon, nu din cel din care am plecat spre sala de operație. Astfel, auzisem în timp ce eram anesteziat că voi fi mutat, și numărul noului salon. Am fost șocat și pentru că îmi spusesem înainte cu mult de asta, cum mă voi simți dacă mi se va întâmpla vreodată să mă culc într-un loc, și să mă trezesc în altul. A fost straniu în total. Am fost externat în aceeași zi iar în drum spre casă mai continuam visul, care se amesteca cu întâmplările și imaginile de pe strada unde mă deplasam. Mi s-a spus apoi că componentul mialgin, conținut în injecția de anestezie, provoacă asemenea stări. De atunci am hotărât că nu mă voi droga niciodată. Prefer realitatea așa cum este.