| joghu22 a întrebat:

Buna TPU!
Mai am 2 ani pana la facultate si inca nu sunt hotărât ce sa aleg. Sunt pasionat de tot ce inseamna corpul uman, însă cu chimia nu ma împac deloc bine. As vrea sa devin farmacist si la admitere la facultate este cu concurs, iar chimia imi da bătăi de cap. Plus ca la profilul la care sunt, de la anul nu voi mai avea chimie sau biologie. Pe de o parte imi place si partea de jurist. Care câștiga mai bine? Juristul sau farmacistul?

1 răspuns:
| andreea2346 a răspuns:

Dacă vrei sa ajungi farmacist si ai probleme cu chimia, recomand sa faci meditații!
Dacă cauți meditații online la chimie in orasul in care esti, sigurat ce o găsi!
Sper ca am ajutat ^_^