| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg la stomatolog, si mor de frica trebuie sa imi puna o plomba la dintii din fata. Nu e chiar carie, dar oricum imi este frica. Dati-mi si mie niste sfaturi / incurajari va rog frumos.

1 răspuns:
| FadetoBlack a răspuns:

Pai nu te stresa, iti faci rau. du-te linistita, nu o sa fie rau ca o sa te amorteasca depinde, ori cu injectie ori doar cu spray pe mine de obicei ma face cu spray acum depinde daca rezisti si mnah iti urez bafta! 1