| capsunik16 a întrebat:

Buna TPU !
Mama mi-a pus parola la pc si vreau sa o aflu .Cum pot face ?
Funda !

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna căpsunik16 eu stiu că de aceea parolezi calculatorul ca să nu poată avea acces la el nimeni decît cel care l a parolat nu? Acum tu dacă vrei să ai acces, trebuie să o rogi pe mămicuța ta să î ți spună parola.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna capssunik16 eu stiu că un calculator îl parolezi ca să nu poată avea acces la el nimeni, doar cel care l a psarolat nu? Acum tu dacă vrei să folosești calculatorul, roagă-o pe mămicuța ta să î-ți spună parola, sau poate tocmai de aceea l a parolat să nu stai tu tot timpul pe el, dar acum de pe ce calculator ai pus întrebarea?