| maria4567 a întrebat:

mi-a murit o persoana foarte draga mie desi era mai in varsta bunicul meu ma foarte foarte tare deoarece el mereu ma alinta si ma niciodata nu m-a certat. vreau un sfat bun.sunt foarte suparata toata ziua am plans crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying

Răspuns Câştigător
| BebelushaRoz a răspuns:

Buna Maria!
In primul rand condoleante! sad Imi pare rau pentru tine!
Ca sa te simti mai bine evita sa ramai singura, iesi cu prietenii si evita sa te gandesti sau sa vorbesti despre cele petrecute sau la acea persoana. Incearca sa te distragi, iesi in oras sau fa cumparaturi, sau asculta muzica vesela.
Sper ca te-am ajutat!
Funda? big grin