| Puffulets a întrebat:

mi-a zis cineva pe ask ca mi-a dat un cadou si ca trebuie sa dau sms la 1231. e fake chestia asta sau? ca habar nu amlaughing

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

E fake rolling on the floor)! Sa nu pui botu la asa ceva, pentru ca platesti cadourile altorawinking. E o simpla "jmecherie" pentru cei care nu cunosc si pe care ii pot influenta usor. big grin Funda? laughing kiss

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit ca-ti ia bani de te saturi daca ai abonament. Daca esti pe cartela preplatita si ai incarcare cu minute poti sa dai SMS. Altfel nu.

| MadRaven a răspuns:

E fake. laughing

| ριтιкaa1998 a răspuns:

E fake! Sa nu faci niciodata asta! E un fel de jmecherie prin care TU platesti cadourile altora laughing
O zi faina happy

| Extraterestru2 a răspuns:

E fake toate numerele cu 12 din patru cifre sunt contra cost... Asa ca doar te va face sa ii dai bani firmei lui / direct lui.

| mariaxmaria a răspuns:

E fake, vor doar sa iti ia baniwinking