| Deealovestpu a întrebat:

mi-am facut cont pe www.okazii.ro,am vandut 2 lucruri, totul ok tranzactia reusita si dupa o vreme primesc mail cum ca am de platit un comision celor de la okazii...ca ce chestie? atata timp cat nu am fost anuntata inainte ca se cere comision. Ce se intampla daca nu platesc comisionul? Funda si vot! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Stai asa cit e comisionul? 0. euro ca banuiesc ca ai pus pret de vinzare 1 ron /buc stai linistit poate mai dai amanunte, Nu se intimpla nimic, Daca vrei sa mai vinzi faci alt cont pe alt telefon si alta adresa de maill

1 răspuns:
| noi3 a răspuns:

In momentul in care ti-ai facut un cont la ei, banuiesc ca ai bifat o casuta cu "sunt de acord cu termenii si conditiile impuse".
bineinteles ca nimeni nu le citeste.
cauta termenii si conditiile lor si vezi daca este mentionat vreun comision.