| spaikizz a întrebat:

Mi-am facut si eu un blogulet. Cine vrea, cine "voieste" l-as ruga sa intre pe el, sa citeasca si daca ii place sa se adauge la persoane interesate. Daca nu ii place as fi bucuroasa sa-mi lase un comentariu prin care sa-mi spuan ce ar dori el/ea sa scriu pentru a-l multumi.
http://dincolturidiferite.blogspot.com

Răspuns Câştigător
| petruclaudiu78 a răspuns:

Cand nu te poti decide sa alegi un subiect anume, poti incepe si asa, cu un ghiveci, insa putina structurare este necesara. Nu ajunge sa faci copy-paste de pe internet, sa modifici putin eventual si sa arunci totul intr-un talmes balmes pe blogul tau.
Asadar, putina organizare si originalitate sunt necesare.

1 răspuns:
| spaikizz explică:

@petruclaudiu78 pai nu am dat copy-paste de pe internet. M-am documentat de pe Internet, dar nu am scris exact ce scrie acolo si daca am facut asta am precizat in publicarea respectiva. Iti multumesc pentru sfat, oricum, voi lua a in considerare ceea ce mi-ai scris.