| ralucamirabela a întrebat:

kiss ne-a dat tema de vacanta la informatica niste subiecte de pe net... a zis profa sa scriem pe google "variante bac 2009", si ca acolo iti da mai multe subiecte.si noi sa alegem subiectul 1, care contine 100 de exercitii...sau probleme laughing Am cautat si nu am gasit.ma puteti ajuta va rog. funda.:*

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Introdu datele de logare, adica e-mailul si parola ca sa poti vedea siubiectele. http://www.variantebacalaureat.com/......iv-pascal/