| Decebal a întrebat:

Bună TPU. Nu găsesc pe net numărul de telefon al Sc Exelia Srl (intesa sanpaolo) din Iași. Îl cunoaște careva? Mulțumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Le poti scrie pe Facebook sunt sigur ca iti pot da un numar de telefon de la filiala sau ce este cea din Iasi

https://www.facebook.com/exeliacompany/

pe net apare un nr.de telefon cine stie daca mai e valabil, de la ei dar Brasov 0268-308 501

| Decebal explică (pentru Simpatic):

Multumesc, chiar esti simpatiac happy

| Simpatic a răspuns (pentru Decebal):

Multumesc pentru compliment, dar stiu cel putin 2 persoane aici care te-ar contrazice referitor la cat de simpatic sunt virtual, haterii mei sunt aceia, ca sa fac o aroganta

sa ne auzim cu bine!