| Emma305 a întrebat:

Nu inteleg, chiar nu mai exista baietii buni in lumea asta? straight face

32 răspunsuri:
| anonimusssssssssssssssssssssssssssssss a răspuns:

Sunt dar pe cale de disparitie! laughing

NOname
| NOname a răspuns:

I-ai încercat pe toţi...de ai tras această concluzie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dovada ca ei exista...
http://www.youtube.com/watch?v=AG56t8t9iW8

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Exista multi oameni prefacuti, rai etc. Asta nu inseamna ca nu mai sunt oameni buniraised eyebrows.

| mgtow a răspuns:

Nu prea exista, poate eu sant ultima specie de om cumsecade din Romania si fara sa se culce cu una dupa ani grei de la primul act sexual.

| ROB3RT89 a răspuns:

Probabil nu ai avut norocul sa intalnesti unul pana acum.Incearca sa nu generalizezi si sa-i bagi pe toti in aceiasi oala.
O sa vina ziua cand o sa cunosti si un baiat bun, atunci o sa te convingi singura ca mai sunt baieti buni!

| ImiPlacToate a răspuns:

Da eu sunt bun laughing, O zi buna

| larisuka12 a răspuns:

Spre deosebire de fete baieti cred ca e bine sa adopteze un comportament necivilizat, sau cum al numesc ei :smecher...dar vezi poate ma gasesti din astea mai buni

| xLove a răspuns:

Exista, dar nu la ori ce colt. Era o vorba:
Dumnezeu a spus ca la fiecare colt sa fie cate o persoana buna, si ghici ce? A facut pamantul rotund!

| Dariusuu a răspuns:

Exista, dar e posibil sa vrei altceva.

Nu inteleg de ce toate fetele spun acelasi lucrul, dupa ce is dezamagite de 2, 3 baietii.

Niciodata nu o sa va pot intelege, dar nu ca as incerca.

| CannbalCorpse a răspuns:

I.ai incercat pe toţi de şti asta?!
Să şti că sunt şi băieţi buni doar că sunt greu de gasit... Dacă ai noroc vei găsi unu. Sper că te.am ajutat o seară bună.

| unknown12345 a răspuns:

Dar fete mai exista? laughing

| JiTerra a răspuns:

Draga, happy n-o lua asa. Sunt si baieti buni dar le plac fetele rele ^^ si ele ii fac rai..decithinking mda..cum a zis si anonimus..pe cale de disparitie :d

| Delicacy a răspuns:

Cum adică băieţi buni? Pentru mine,"un băiat bun" are mai multe sensurithinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii tu unde sa cauti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii tu sa cauti, uitate mai bine prin prejurul tau, fa ochii maaari, poate o sa observi

| darrio2007 a răspuns:

Sunt.Putini,intr-adevar.Dar trebuie sa stii unde sa ii cauti.

| OliverArrow a răspuns:

Exista dar greu de gasit. Specie pe cale de disparitie.

| pastru009 a răspuns:

Nu prea mai sunt, deoarece generatia de astazi nu mai este ce era(generatiile de astazi s-au transformat in oameni parsivi, care insala pe la spate pentru bani ca basescu) rolling on the floor.
Nu stiu sigur cum sa iti expllic deoarece sunt baiat(desigur unul bun), dar cred ca pot incerca:
Nu mai sunt asa de multi baieti buni, suntem o specie pe cale de disparitie.Acuma aproape totii baietii se cred tari ca fac tampenii si prostii, dar nu e asa, cei care se dau mare si tare sunt doar niste baieti care in sufletul lor sunt cuminti(eu asa cred).
Dar indiferent cat de rai sau buni vor fi se vor maturiza si vor vedea lumea cu proprii lor ochi.Caci acum baietii cand sunt minori vad ceea ce vor ei nu ceea ce trebuie! Sper ca te-am ajutat. happy
Funda? big grin

| spaghetty a răspuns:

SUNT dar voi fetele nu ne dati importanta si va duceti la aia care au sculamentul mare si portofelul cat mai plin

| Woodenpints91 a răspuns:

Ca un băiat să se poarte frumos cu tine, trebuie si tu să meriţi asta.
Iar dacă tu vii aici cu întrebări de prinţesă care are impresia că i se cuvine tot ce-i mai bun, nu-i de mirare că faci o astfel de afirmaţie.

| duuh a răspuns:

Te-a dezamagit unul si i-ai bagat pe toti in aceeasi oala?
Si ce inseamna pentru tine un baiat bun?

| lusinda99 a răspuns:

Da dar putini.

| Never4ever a răspuns:

Mai sunt cativa dar sunt pe cale de disparitie si aia.

| PotatoMustDie a răspuns:

Sunt, dar se imputineaza.

| LolaLollita a răspuns:

Ba da, mai raruthappy

| Emma305 explică (pentru NOname):

Nu. Pur si simplu ma uit in jurul meu si vad numai baietii nesimtiti, cocalari...

| Emma305 explică (pentru unknown12345):

Da

| Emma305 explică (pentru Delicacy):

Baiat bun adica sa nu fie nesimtit, sa se poarte frumos, sa nu fie obsedat de sex, sa fie sincer.

| Emma305 explică (pentru spaghetty):

Noi fetele? nu generaliza