| Yaesmin a întrebat:

Nu mai suport.Cand merg pe strada toti baietii/barbatii se uita dupa mine, in special dupa fundul meu.Ma fluiera,ma claxoneaza, ma enerveazarolling on the floor...Imi fac complimente.Toti imi spun ca sunt cea mai frumoasa fata din lume. Daca port o rochie sau o fusta se uita la picioarele mele.Am picioarele foarte frumoase.Daca port pantaloni se uita in fundul meu. Daca port o bluza mai decoltata se uita la sanii mei.Este foarte cald afara si nu stiu cu ce sa ma imbrac ca sa nu se mai uite la mine.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, barbatii deja te vad ca pe o bucata de carne, de fapt. Fie ca ai un decolteu generos, fie ca porti o helanca pe gat, ei oricum te privesc ca un lup hamesit, gata sa se infiga in prada. Si atunci, tu de ce le usurezi munca?! Tu prin ce te faci remarcata? Ce e special la tine? Esti capabila ca, printr-o simpla discutie cu un barbat, sa-l faci sa vrea sa te vada din nou? Ai fi in stare sa starnesti un barbat doar discutand cu el, fara ca el sa te vada?

33 răspunsuri:
| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)))

| DumitruS a răspuns:

Bucura-te. happy Inseamna ca esti o prezenta placuta cel putin fizic.

Invata sa ignori chestiile astea.