| SooWhat a întrebat:

Nu stiti, la copii, la zodia taur, care este planeta norocoasa, culoarea, piatra, ziua si locul?
Astept raspuns rapid

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Stiu doar ca planeta guvernatoare e Venus. In rest, bata laughing

| Schmetterling a răspuns:

TAUR
Talisman norocos: Safir
ceasta piatra are incredibile puteri protectoare, iar acestea cresc atunci cand este aproape de piele. Se stie despre safir ca este o piatra magica si ajuta la implinirea dorintelor, protejand de vraji si de ura celor din jur. Safirul atrage prosperitate si este un cadou norocos cu ocazia aniversarii a 25 de ani de casatorie sau nastere.
Influenteaza pozitiv si nativii din Fecioara, Gemeni, Balanta, Sagetator, Varsator si Pesti.

Pt mai multe informatii http://astromax.eva.ro/info/horoscopul-copilului-tau/taur.html