| Isabelamaria21 a întrebat:

Buna TPU crying o sa trec la subiect astazi avem cu scoala o excursie la patinoar pe gratis sh mama nu ma lasa sa ma duc ca zice ca e timpu` naspa afara si excursia este la 11 sh nu mai am timp nici sa ma duc la locul unde trebuie sa ma duc ca sa ne ia cu autobuzul ma enerveaza acum cred ca copii stau si asteapta autobuzul nu mai eu stau aksa sh pplangg

Răspuns Câştigător
| alisha19 a răspuns:

Lasa. Poti sa iti inviti prietenii in alta zi. O sa fie mai bine.