| anonima_2498 a întrebat:

O sa va dau un site.In China oameni omoara animalele in chinuri groaznice de neimaginat (pisicile si caini) o sa va dau siteul si daca puteti sa semnati o petitie pentru ca sa ii traga la raspundere.va rog semnati petitia!

http://www.ptroa.co.il/petition/

5 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Doamne Fereste-ma! Mai am putin si plang.Cum sa omori niste biete animale? Cu ce ti-au gresit ele? De ce sa le omori in astfel de chinuri? De ce nu se pun putin in locul lorsad. Oameni cretini. Sper ca si voi sa patiti la fel

| Yuukyy a răspuns:

Eu o so semnez deoarece iubesc ff ff ff mult animalele.
am vazut filme cu chinezii acestia, ei chiar mananca carnea de caine si pisicasadcrying
nu e corect...ce oameni...straight face

| ღAnonimღ a răspuns:

Stii ca asta-i din China mananca pisici si caini>? ce oameni...

| ღAnonimღ a răspuns:

Doamne fereste! Ce oameni. la inceput am crezut ca e un film horror. am trimis la toti din lista de mess si o sa postez si eu in intyrebare. Oameni idioti, nu altcevaa! Saracutele animale. Le fierb si le scot pielea! fereasca Dumnezei ce oameni. Sinte Sisoe!

| SmileSiAtat a răspuns:

Am semnat de mult petitia dar as vrea sa va spun.stiai ca chinejii mananca fetusi umani? adica copii avortati? este supa de fetusi umani:-s...doamne.deci din parte mea is niste canibaliphbbbbt