| anonima_2498 a întrebat:

O sa va dau un site.In China oameni omoara animalele in chinuri groaznice de neimaginat (pisicile si caini) o sa va dau siteul si daca puteti sa semnati o petitie pentru ca sa ii traga la raspundere.va rog semnati petitia! Apoi intrati pe mail si dati klick pe linkul de acolo, ca daca nu e degeaba.Trimiteti linkul mai departe la toata lista si la cat de multi oameni puteti! Va rog!

http://www.ptroa.co.il/petition/

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Anonima, multumesc ca te implici atat de mult. Respect!
InsomniaTuning si SingurToataViata, intrati aici, va rog:
http://www.tpu.ro/......vinovate/!
Poate va veti lamuri mai bine ce si cum. Succes!

| mgtow a răspuns:

Si chinezii sunt tratati cu cruzime la servici.

| Alexander21 a răspuns:

Tu vrei China sa iti salveze tie animalele? Fi serios, aia le mananca.Plus pe langa asta, copiaza toate masinile de top, si toate telefoanele. Oprestei sa mai faca si asta...Nu poti, nu te chinui degeaba.Sunt alte fundatii cu protectia animalelor, daca ei nu se ocupa, nu inteleg ce te obosesti tu.

| apocalypse000 a răspuns:

Ai dreptate eu am semnato am vazut o parte in care ii scot pilea la animale tot li se vad oasele si numa sange pe la sfarsit la un caine si el inca este viu cliepea din ochi doamne ce cruzime mi-e mila