| SergiuDani2001 a întrebat:

Buna TPU oare daca merg cu casti cu banda stiti voi...din acelea mari se vor uita oamenii ciudat la mine?:)) sau sa merg cu casti mici?

http://www.philips.ro/c-p/SHL3000WT_00/casti-cu-banda-de -sustinere

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Da, mai mult ca sigur se vor uita ciudat, si vor zice ca esti fitos. Eu iti recomand sa iti tii castile astea mari acasa, eu mi-am luat o pereche de casti in-ear (dinalea care iti intra in ureche) se aud fenomenal si nu ma deranjeaza nici sunetul de afara, si nici nu prea se vad asa ca nu se uita nimeni ciudat happy.

1 răspuns:
| Pardelian a răspuns:

Eu zic sa nu mergi pe strada cu casti pe urechi poate te loveste vreo masina