| LaadyH a întrebat:

happy ...Pe 17 mai fac 14 ani si sa fiu sincera nu stiu ce sa fac thinking De iesit in oras nu vreau, petrecere nu prea am chef sa fac.nu prea am idei laughing. voi aveti? Funda happy.

2 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

Uite cateva idei, nu am tinut cont de ce ai scris u acolo, fiindca poate iti pl ideile mele:
- iesi la un suc si o pitza ca familia si prieteni
-petrecere acasa, fie in pijama, fie stil clasic '80 ( muzica, nebunii)
-Acasa in familie
-Mergi in Mall pe banii parintzilor, ca cardul lu` tati
-iesi la un suc ca o/un prieten(a)
-in natura, un piknik
-o plimbare
acum depinde de cum vrei sa organizezi ziua, poti chair sa mai combini din elewinking

| Ionutzy a răspuns:

Sall! Ziua mea e pe 14 mai fac 12 ani! Nu mi-o fac deoarece e naspha.cheltui bani, si inplus pana pe vreo 25 mai o sa ploua! Bafta! Si la multi ani!