| OrdinaryGirld a întrebat:

Buna TPU.Pe animekage cand vreau sa ma uit la naruto shiuppuden imi apare ceva cum ca trebuie sa platesc daca vreau sa vad.Intrebarea mea este daca si celelante surse(sunt 3 la nr, prima e cu platitu)sunt la fel de bune ca primahee heeSi inca ceva.si la voi apare chestia aia cu platitu? Raspunsuri rapide va rogpuppy dog eyes

1 răspuns:
| cristinacrissss a răspuns:

Si la mine apare dar nu mereu. Apare asa pentru ca e site-ul prea aglomerat. E bine sa te uiti pe zi nu seara, ca atunci e mai eglomerat.