| Lovepoison a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza persoanele care scriu la sfarsitul unui raspuns :"Imi dai funda?" sau "Funda?"

3 răspunsuri:
| soraluisatan a răspuns:

Ba da dar ma enerveaza si mai mult persoanele care sun ca dau funda si nu o dau!

NOname
| NOname a răspuns:

Ba da. Dar sunt doar nişte copii şi trebuie trataţi ca atare.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ba da, pentru ca comenteaza doar pentru funda, eu nici nu tare vad rostu fundei, da ma rog, banuiesc ca ii un mod de apreciere a celui mai bun raspuns, in fine, eu cam de 2 saptamani am contul si deja am primit 5 funde ca fiind raspunsurile cele mai placute si mai bune si sincer nu m-am gandit nici un minut la funda, mi-am facut cont si raspund la intrebarile care mi se par pertinente si nu puse de copii care chiar nu stiu sa le deie de capat singuri sau la care li lene sa dea un search pe google pentru raspuns sau ajutor la o tema de casa.