| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Pe voi v-a mai chemat astăzi la şcoală Pe mine da. Şi mai facem şi matematică,ne trece mediile in carnet,dăm o micuţă petrecere de sfârşit de semestru şi plecăm acasă.Voi ce program aveţi astăzi? V-a mai chemat la şcoală? Daca da, ce faceţi?
P.S:Sunt clasa a VI a.winking

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Eu sunt clasa a VIII-a si nu mai merg la scoala de marti happy pentru ca avem mediile incheiate si n-avem ce face la scoala; niciun coleg de la mine din clasa n-a venit ieri, nu vine azi si nici maine.
Petrecere? Noi nu dam nici o petrecere! Stam acasa, doar a venit vacanta!

| thegatekeeper a răspuns:

Da, insa doar pentru a ne trece mediile in carnet. Nu am mers doar pentru jumatate de ora, mi-a fost sila si am dat carnetul unei colege. Sunt a XII-a.

| AlleSiAtat a răspuns:

Clasa a V-a...si am facut doar mate, in rest am trezit scoala cu muzica data la maxim in clasa...hee hee

| Kasia a răspuns:

N-am mai fost la scoala de marti.doar am stat cativa la orele la care nu eram siguri ce medii ne ies.sunt a XI-a