| xtembix a întrebat:

Pentru luni la scoala am de prezentat revista mea preferata.Trebuie sa fac o scurta prezentare a revistei Popcorn? Ma puteti ajuta?/Cei care nu stiu puteti vedea cum arata revista pe http://www.popcorn.ro/. Dau funda! Mersi >:D

Răspuns Câştigător
| dianaiosub a răspuns:

De vreme ce e revista ta preferata, ar trebui sa o descrii singur/a. Poate ideile tale sunt mai bune decat ale altcuiva. Da frau liber creativitatii. Poti incepe prin a descrie articolele intalnite in respectiva revista, mai apoi parerea ta pur personala. (scuze de pleonasm)