| Babyflay a întrebat:

Bună TPU, poate mulți dintre voi nu credeți în vise, nu pot să zic ca si eu cred 100% dar. unele vise mi s-au adeverit!
Am visat într-o seară pe soțul meu vomitând 2 broaște..eu știu ca broaștele sunt vrăji
Bunica mea a găsit cu mulți ani în urmă o broască cusută la gura. nu știu ce să zic
Mi-e tare frică. poate știți ceva

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Babyflay: unele vise mi s-au adeverit! Am visat într-o seară pe soțul meu vomitând 2 broaște"

hai fugi d-aici, ne aburești de nu se poate!

| Babyflay explică (pentru sierra1):

laughing)) ce legătură are una cu alta?
Unele vise mi s-au adeverit. am zis "UNELE" nu toate
Dai cu praf de mers

| sierra1 a răspuns (pentru Babyflay):

Ori nu ințelegi ce scrii ori scrii fără să ințelegi. Deh, nu poți fi cu toate