| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati sa scriu numele Mihaela sau Snejana cu diferite litere interesante dar numele astea sa ramina. Funda!*(daca asa nu se poate, spuneti-mi nume interesante cu litere mai speciale, cind spun special am in vedere sa fie de mina sau un ic mai ciudatele.)=)

Răspuns Câştigător
| MisteryM a răspuns:

Michelle`
Micky

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mih@3l@, Sn3j@n@ happy Uita-te in Microsoft Office la fonturi. Nume interesante? Aracelli, Richardis. Poti cauta site-uri de nume pe internet. Sa ai vreme si nervi sa citesti tot ceea ce iti prezinta acolo. happy