| Виоツрика a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati muzica linistita cum sint aceste cintece:Zara Larsson – Uncover,Chris Brown – Don't Judge Me,Emeli Sande – Read All About It,Rihanna – Russian Roulette, Shontelle – Impossible (dau fundita)

1 răspuns:
| Annemari3 a răspuns:

Apologize-Justin Timbarlake, Who says-Selena Gomez,Imany-You will never know, Beyoncè-Halo,Christina Aguilera-Beautiful, Demi Lovato-Skyscraper, Rihanna-California King Bed, Pink-Just give me a reason.
Dar mai ales Lana del rey-Video games, Lana del rey-Born to die, Lana del rey-Summertime Sadness, Lana del rey-Blue jeans.
E stilul ei happy