| prototype971 a întrebat:

Recent am cumparat un AUDI A4, B6 din 2004 motor de 1.9 TDI 130 de cai si cu 225000 de km la pretul de 3500 din franta eu find acum cel de al doilea propietar al masini vreau o parere daca am facut o alegere buna daca masina este fiabila si care este parerea voastra cu alegerea mea! ASTEPT UN RASPUNS VA MULTUMESC APROPO SUNT INCEPATOR =)

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, ai ales un model ok.
Nu sunt fan Audi, dar modelul ales de tine nu are probleme, doar service-ul e mai scump, in rest e foarte ok.
Sa o stapanesti sanatos, si sa te bucuri de ea!

| TriceleRon a răspuns:

Ai platit cam mult. stii codul motorului? ai o evidenta a servisarii?

| prototype971 explică (pentru TriceleRon):

Da am tot ce trebuie controlu tehnic cartea de intretinere am verificat masina am mai gasit si la pret mai mic gen 2500 dar cu ceva km mai mult si an mai mic 2002 sau cu probleme