| mmariusd a întrebat:

Buna TPU.Recunosc ca am fost in Italia am mancat multa pizza si mi sau marit sfarcurile(sunt baiat) si vreau sa stiu ce pot sa fac sa le micsorez(nu vreau raspunsuri de genul,, Fa sport!" ci un tip de exercitiu fizic.)

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E suficient sa mergi in parc sa te prinzi cu mainile de bara portii si te tragi de ea 20 de ori pe zi pana iti tonifiezi muschii.

| pietrean a răspuns:

Din cauza faptului ca ai mancat multa pizza, crezi ca ti s-au "ingrasat" sfarcurile? Visezi baiatu!
Cine stie din ce motiv ti s-au umflat sfarcurile!?