| roxanikaroxanne a întrebat:

Sa va explic... am o prietena care s`a indragostit nebuneste. Ar fi dat orice sa poata sa-l vada in fiecare zii pe " marea ei iubire", iar acum cand poate asta s`a intamplat ceva najpa. Cea mai buna prietena a ei i l-a furat. Erau nedespartite pana in momentul cand a aflat ca cea mai buna prietena a ei s`a sarutat cu baiatul de care`i placeeaaa eii de 5 orii. Prietena ei nu il placea dar zice ca " el a fortato sa se sarute". Ce sfat ii dati prieteneii mele? Apropo baiatul a aflat acum cateva zile ca` ei ii place de el. Ajutatii`ooo va rogg!

4 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Sa treaca mai departe sa uite si de baiat si mai ales de prietena

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

De acord cu alexutza. Eu zic sa il lase daca el are deja prietena...sa nu mai stea suparata prietena ta.

| ღByByღ a răspuns:

Sa`l intrebe pe baiat ce vrea de fapt pe ea sau prietena ei? cat despre prietena nu e o prietena adevarata pentru ca daca a fortat`o sa il sarute nu o facea de 5 ori doar o data sau deloc... sper ca te-am ajutat...sa nu uit funda?

| roxanikaroxanne explică:

Da darr ea il iubeste foarte, foarte mult si nu vrea sa renunte la el. A suferit pre mult ca sa il fure o proasta. Asta i-am zis si eu " sa mearga mai departe si sa lupte pentru el, iar pe vaca aia sa o dea draq"... Dar nu poate renunta la o prietenie de 10 ani si nici la o iubire de 2 ani crying As vrea sa o putem ajuta happy