| adrianaSw33ty a întrebat:

Buna TPU.sau mai bine spus bine v-am regasit.Pentru useri care sunt mai vechii pe TPU am o intrebare:Va aducetii aminte de mine? Sunt adriana.vechea adriana_sweety sau un indiciu care v-ar putea ajuta sa va aducetii aminte: fata cu cele mai multe emoticonuri big grin. Ei bine, nu vreau doar sa vad cine isi mai aduce aminte de mine, vreau de asemenea sa va spun ca mi-a fost foarte dor de voi toti, si sa imi cer scuze pentru tot acest timp in care am "parasit" TPU-ul. Ei bine am avut o perioada mai delicata a vietii mele sa spun asa, dar de acum am revenit si promit sa nu mai plec! Apropo.mai am si contul cel vechii numai ca am uitat parola big grin si asadar am fost nevoita sa imi fac unul nou. Voi ce mai faceti? Sunteti bine cu totii? S-a schimbat ceva pe TPU, sau este totul ca inainte? Ei bine dragii mei eu va spun bine v-am regasit celor care ma cunosc(si isi aduc aminte de mine) iar celor noi va spun bine ati venit pe TPU. O zi frumoasa tuturor va doresc happy.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimic nu mai este așa cum era când ai plecat tu.
Explorează și ai să te convingi!
Eu supraviețuiesc.
Bine ai revenit!
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Eu nu mai puteam de dorul tau.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Salut! Poate n-o să crezi dar,când am văzut cererea de prietenie, gândul m-a dus la tine,a fost aşa o străfulgerare,încă o Adriana, mi-am zis, ce-o mai face Sweety? Mă bucur că te-ai întors însă TPU cel de azi nu mai are nimic în comun cu cel de odinioară. Cred că ai pierdut titlul de user cu cele mai multe "feţe zâmbitoare", 90% din populaţia site-ului are sub 15 ani aşa că înţelegi care e acum nivelul...Cei mai mulţi dintre userii vechi au plecat ori s-au retras,adio întrebări pline de spirit cu zeci de răspunsuri inteligente şi amuzante, acum zici mersi de-o întrebare-două la care ai ce răspunde. Uneori cel care întreabă nici măcar nu poate deosebi un răspuns corect de unul dat din goana calului, doar aşa ca să mai faci nişte puncte.Fiindcă tuturor li se pare că TPU e un site de socializare unde ne dăm cu părerea ca să nu ne plictisim singuri în faţa calculatorului,ori un joculeţ unde acumulăm fundiţe cerşindu-le cu neruşinare,nu site-ul serios care a fost odată,unde chiar puteai să-ţi rezolvi problemele şi nedumeririle.Ce să mai bocesc,n-are rost, aştia sunt(em), cu aştia defilăm...

| Vizitiul a răspuns:

Salutare din indepartare! Pai, se putea sa te uit eu? Chiar daca nu-ti aduci aminte de mine, sa stii ca eu imi amintesc de tine. Mai tii minte cutremurul din 1977? Acolo ne-am cunoscut, ne tineam de-o caramida, chiar daca pe atunci, eu nu eram nascut. Vad ca ai un barbat langa tine, de ce m-ai inselat? I-auzi, ca sa vezi cat sufar eu: http://www.youtube.com/watch?v=gU3zhy8DLWc. Nu trebuie sa ne ceri scuze ca ai lipsit, cere-ne scuze pentru ca ai revenit. Glumeam, evident! Bine ai revenit, sper sa nu mai pleci...curand. Vii asa, cu mana goala, nu tu o bere, nu tu un vin, nu tu un sex salbatic langa un spin?

| luiza a răspuns:

Nu conteaza daca ne amintim sau nu, conteaza ca ai revenit printre noi!

| anad a răspuns:

Bine ai revenit, Adriana! Eu chiar imi amintesc de tine si de emoticoanele tale! Erai printre persoanele tonice si puse pe glume. Aveai la avatar o poza in care tineai degetul la gura?
Nu mai sunt multi dintre cei de atunci, cei care au ramas raspund tot mai rar si site-ul s-a shimbat mult! Te vei convinge in scurt timp!

Răspuns utilizator avertizat
| adrianaSw33ty explică:

Buna tuturor,ei bine vad ca exista persoane care inca isi mai aduc aminte de mine happy si va multumesc pentru asta. Promotie mi-a placut raspunsul tau cu rima,si imi cer scuze ca am venit asa cu mana goala,promit ca pe viitor sa fac cinste tongue. Ana tot ceea ce mi-ai spus am observat chiar din clipa in care am intrat, si pot spune ca nu mai este TPU-ul de alta data din pacate sad.
Aqualuna vechi si drag prieten iti multumesc pentru ca nu m-ai uitat, in legatura cu tot ceea ce ai spus.offf.nu stiu ce pot spune, imi pare nespus de rau sa aflu ca nu mai este acelasi TPU care il stiam odinioara.plin de spirit, intrebari interesante care nu puteau trece neobservate si raspunsuri pline de inteligenta care isi meritau punctele cu adevarat, userii care stiau sa faca deosebirea intre bun simt si umor.Intradevar raspunsul tau m-a intristat, dar asa cum ai spus si tu "astia sunt(em) si cu astia defilam". pacat de situl TPU de alta data sad.
Anad da eu aveam acel avatar, de asemenea iti multumesc si tie ca si cerolalti pentru faptul ca nu m-ai uitat.Cat despre site.no comment.
Legiuitoarea bine te-am regasit.

| adrianaSw33ty explică:

Flav nu m-am indoit nici o clipa ca ti-a fost dor de mine laughing)