| FrumoasaTa a întrebat:

Sper sa ma ajutati sa gasesc raspunsul la citeva intrebari in interes propriu.
1.La citi ani credeti ca ar fi bine ca o fata/baiat sa se intilneasca cu cineva?(puteti raspunde pentru ambele variante)
2.La citi ani credeti ca ar fi corect ca sa zic asa ca o fata/baiat sa se sarute pentru prima data?
3.Credeti ca dragostea pe internet este dragoste adevarata?
4.Este normal ca sa mai ai sentimente pentru el/ea dupa ce v-ati despartit iar dupa citeva luni el/ea sa fie impreuna cu alt cineva?

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

1 La orice varsta.
2.De la+15 in sus.
3.Nu.
4.Este normal.
Sanatate

| dominic90demy a răspuns:

1.peste 12thinking
2.la orice varsta(conteaza cat de serios e sarutul, deci...)
3.categoric nustraight face
4.da,e normal(nu inseamna neaparat ca e indragostit/a de aceea persoana)