| 4fast5 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste metode de cucerit fete pentru clasa a 6-a.Multumesc mult pentru orice raspunsuri! Cel mai bun are funda!

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Pentru clasa a VI a - da-i o acadea si ai rezolvat-o

| Tyya23 a răspuns:

Pai primul lucru fa o sa te placa, daca ai facut acest lucru bravo! Apreciaz-o apreciaza-i talentul lucrurile facute inventate de ea dar am uitat sa-ti spun ceva importat apropo cel mai bine fetele se simt cand le faci sa rada si fa si compromisuri pentru ea.dar si mai bine sa nu recunosti ceva in fata ei o sa o faci interesata de acel lucru si va daveni mai interesata de tine vorbeste frumos si raspecto!