| marina979 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cateva replici prin care sa fac misto de cei care ma suna cu numar necunoscut.

3 răspunsuri:
| Methaallaid a răspuns:

Ce-ți trebuie replici? Ignoră, închide-le. Sau Setări -- Aplicție -- Apel -- Respingere Automată -- Listă numere : Necunoscut. happy

| yumary a răspuns:

Daca tot ai minute de pierdut, reincarca-mi si mie contul ca oricum ai numarul meu happy
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.sad
Sau nu e raspunzi big grin

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Incerca sa soptesti ceva dubios, sa-i sperii, mai ales daca e noapte, o sa-i sperii laughing