| Gabriel643 a întrebat:

stie cineva aplicatii pe facebook?,adica sa bagi o aplicatie intr-o bagina.Cel care stie ii dau funda,dar trebuie sami lese id-ul de facebook,ca sal cer ca prieten sa-mi zica cum fac,sau puteti sa-mi explicati asici cum se face aplicatia, si daca imi lasati si un site de unde se face rost.Dau funda, mersi

1 răspuns:
| poftabuna a răspuns:

Nu e imposibil ai ceva de lucru! daca urmezi pasii de mai jos vei reusi cu siguranta!
1 alege aplicatia
2 ampacheteazo intro bucata de hartie
3 arunca cu ea an monitor pana intra pe facebook
ps.sa nu uiti sa te loghezi cand te apuci de aruncat cu aplicatia an monitor!