| andytuu a întrebat:

Buna TPU.stie kreva un chat sau nu stiu un site undeva unde pot gasi cat mai multa lume? adica sa pot vorbi cu cate mai multe pers. dau fundawinking

3 răspunsuri:
| anoniiim a răspuns:

Pe chat'urile radiourilor :d.eu aqlo mai vorbeammm.mai ales pe radio 21. funda?big grin

| andryuza a răspuns:

Da pe boodo acolo ai multa lume,intri de pe facebook,iti faci id si selectionezi,orasul sau tare de unde vrei sa cunosti lume si normal. fete sau baieti, e super multa lume il foloseste, sper sa te descuricibig grin

| ORGiGii a răspuns:

Facebook este cel mai bun daca vrei sa vb cu multa lume