| BulinutzaMov_6486 a întrebat:

Stiti cumva cum sa indrept o foaie de hartie care a fost facuta ghem? Va rog daca stiti spuneti-mi urgent! Multumesc anticipat! Funtita+vot!

3 răspunsuri:
| BulinutzaMov_6486 explică:

Ok...Multumesc mult o sa incerc ambele metode si cea care este mai buna o sa ii dau o funtita+vot si celelaltei o sa ii dau doar vot!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Odata facuta ghem, foaia va ramane cu niste cute de acum in colo. Pentru a o indrepta totusi cat de cat, poti sa o pui la sfarsitul unei carti(de preferinta atlas, enciclopedie sau ceva foarte mare si greu). Sau o poti pune pe un birou drepta si pui mai multe carti peste ea.
Las-o asa cateva zile si se va indrepta cat de cat, dar dupa cum iti spuneam tot vor mai exista niste cute.
Sper ca te-am ajtuat. O zi buna!

| Annαsaisnoua a răspuns:

Pui foaia pe fierul de calcat iar peste ea pui o bluza sau ceva si calci cu fierulwinking