| Deea2900 a întrebat:

Stiti de ce nu merge sa fac poza la farmerama?
Scrie: Inca e prea devreme.
straight facestraight face
Multumesc, orice raspuns e bine venit si bine primit!

4 răspunsuri:
| sisi_7462 a răspuns:

Pai nu poti pentru ca nivelel tau este sccazut. Poate peste cateva nivele vei reusi.Inca prea devreme e ca mai trei sa astepri.
Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos!

| Deea2900 explică:

Nu are cum, acum 3 nivele mi-am facut o poza (la lvl 40)
si acum la 43 tot nu merge straight facestraight faceam incercat mereu(aproape in fiecare zistraight face)

| ionutdj a răspuns:

Pai.eu sunt in lvl37 si acu ceva vreme a mers.eram in 25. dar de ceva timp.nu stiu ce se int dar aceias chestie am intalnit si eu ...nu stiu ce ar putea fi

| ionutdj a răspuns:

Ah.uite am aflat de ce nu merge... am intrat pe forum la farmerama si am gasit acolo. cica moderatori de acolo.au oprit chestia cu pozele. si cand ai va da drumul. nu-s siguri.cricum dupa o perioad de timp indelungata. cred ca va da drumul