| Roxiy a întrebat:

stiti frun sait ca sa fac credite in imvu pe gratis in afara de invitati si din astea. puteti sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa castig credite cu myearbook va roggggg

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Si eu joc imcu si stiu cum

nu castigi credite cu myyear book pe site-ul ata o sa iti dea o suma de bani si la profilul tau sub poza te intreaba change n : imvu or alt joc stupid dai imvu iti scrii contul si parola si scrii suma de bani care vrei sa transformi banii de pe myyearbook in imvu credite si ca sa faci alti bani in myyearbook joaca multe jocuri si fa lista cre iti da in fiecare weekend sper c te-am ajutat

fundita?batting eyelashes