| anonim_4396 a întrebat:

Stiti, pe Disney Channel, am vazut o reclama cu "fabrica de fructe" e un fel de..."fabrica de fructe" laughing... face inghetate. sucuri. shceva de genu. ma ro. stii unde as putea gasi. pe un site sa comand, sau daca gasesc prin karefoor? nu stiu daca asa se scrie. ma rog. kaufland. (tgv-dambovita), va rog frumos. as dori sa stiu cat costa si cum pot sa. l comand.

Are cineva? e bun? sau e doar o "facatura"

p. s.: vot+fundita

Răspuns Câştigător
| ninuvlad a răspuns:

Http://www.crazytoys.ro/......ructe.html da chiar vrei asta? ar costa in jur de 125 lei da iti cumperi odata faci doua sucuri din astea (sau ce face jucaria) cu plicurile de la ei (pline cu chimicale) si pe urma trebuie sa cumperi alte plicuri de vreo 20 lei...deci e cam o facatura

| kate68 a răspuns (pentru ninuvlad):

Ai dreptate! Mersi de sfat!